Kao i svake godine, tradicionalno smo zaključili kraj nastavne godine svečanom završnom priredbom koja je održana 11. lipnja 2026. g.

Učenici i učitelji trudili su se cijele godine i pripremili izvrsne točke kako bismo zaokružili ovu nastavnu godinu i prigodno ispratili ovogodišnju generaciju osmaša koja završava svoje osnovnoškolsko školovanje. Program je bio iznimno šarolik i zanimljiv.

Prvašići su nas razveselili svojim programom, recitalom Moj razred i pjesmom Himna prvoškolaca.

Drugi razred približio nas je ljetu i moru svojim programom Nešto o moru, maestralu, ljetu

Učenici četvrtog razreda nakratko su nas odveli u svijet bajki i upoznali s mukama svima znanih junaka u predstavi Bajka o bajkama.

Naše vesele i rasplesane mažoretkinje poslale su pravu poruku svima, a posebno osmašima da je sve moguće ako vjerujemo.

Učenice šestog razreda, Lea Tomić i Maris Tomašić, uljuljale su nas u ljeto morskim recitalima Valovi Kuda odlazi more, a učenici petog razreda objasnili su nam da svatko ima svoj dom recitalom Animal homes.

Posebnu pažnju dobili su i naši posebno vrijedni učenici i njihovi mentori koji su sudjelovali na županijskim i višim razinama natjecanja te su zato i nagrađeni, a prije programa osmaša, Mihael Maretić iz 4. razreda sve nas je razveselio Intervjuom sa Smokvicom. 

Naši su osmaši svečano pozdravili sve učitelje i radnike Škole i zatvorili jedno poglavlje u životu. Ovim putem im želimo puno uspjeha i ispunjenih snova u daljnjem školovanju i životu.

Hvala svima na trudu i pomoći oko organizacije priredbe te vam želimo dugo toplo ljeto.

Vidimo se 7. rujna! 🙂

Skip to content