Kao i svake godine, tradicionalno smo zaključili kraj nastavne godine svečanom završnom priredbom koja je održana 11. lipnja 2026. g.
Učenici i učitelji trudili su se cijele godine i pripremili izvrsne točke kako bismo zaokružili ovu nastavnu godinu i prigodno ispratili ovogodišnju generaciju osmaša koja završava svoje osnovnoškolsko školovanje. Program je bio iznimno šarolik i zanimljiv.
Prvašići su nas razveselili svojim programom, recitalom Moj razred i pjesmom Himna prvoškolaca.
Drugi razred približio nas je ljetu i moru svojim programom Nešto o moru, maestralu, ljetu…
Učenici četvrtog razreda nakratko su nas odveli u svijet bajki i upoznali s mukama svima znanih junaka u predstavi Bajka o bajkama.
Naše vesele i rasplesane mažoretkinje poslale su pravu poruku svima, a posebno osmašima da je sve moguće ako vjerujemo.
Učenice šestog razreda, Lea Tomić i Maris Tomašić, uljuljale su nas u ljeto morskim recitalima Valovi i Kuda odlazi more, a učenici petog razreda objasnili su nam da svatko ima svoj dom recitalom Animal homes.
Posebnu pažnju dobili su i naši posebno vrijedni učenici i njihovi mentori koji su sudjelovali na županijskim i višim razinama natjecanja te su zato i nagrađeni, a prije programa osmaša, Mihael Maretić iz 4. razreda sve nas je razveselio Intervjuom sa Smokvicom.
Naši su osmaši svečano pozdravili sve učitelje i radnike Škole i zatvorili jedno poglavlje u životu. Ovim putem im želimo puno uspjeha i ispunjenih snova u daljnjem školovanju i životu.
Hvala svima na trudu i pomoći oko organizacije priredbe te vam želimo dugo toplo ljeto.
Vidimo se 7. rujna! 🙂