preskoči na sadržaj

Osnovna škola Smokvica

Login
Područna škola

      Područna škola Čara

Tražilica
Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Korisni linkovi

 

 

 

 

 

 

Školska himna

 

Razredi u OŠ Smokvica

 Osnovna škola Smokvica

Školska godina 2016./2017.

Razred / Škola

OŠ Smokvica

PŠ Čara

1. razred

Razrednica: Irena Didović

  1. Ivan Martin Baničević
  2. Anđela Joković
  3. Siniša Marinović
  4. Marina Mladinić
  5. Ante Pecotić
  6. Antonia Pecotić
  7. Duje Pecotić
  8. Frano Pecotić
  9. Paulo Pecotić
  10. Marko Pejić
  11. Ena Pešelj
  12. Jakov Ivano Radovanović
  13. Tina Tomašić
Razrednica: Marina Šego
  1. Mile Blitvić
  2. Dragica Laus
  3. Josip Laus
  4. Maria Laus
  5. Vedran Marelić
  6. Aleksandar Šain
  7. Adrian Tomić
  8. Aleksandra Tomić
  9. Dorijan Augustin Tomić
  10. Nora Tomić
  11. Bernard Vlašić
  12. Josip Vlašić
  13. Viktorija Vlašić

2. razred

Razrednica: Nives Kunjašić

 

  1. Lucija Baničević
  2. Marko Baničević
  3. Ela Marelić
  4. Josip Pecotić
  5. Katarina Pecotić
  6. Klara Tomašić

 

   

Razrednica: Melita Skokandić

  1. Ante Baničević
  2. Ivan Baničević
  3. Leonarda Koćina
  4. Tea Krajančić
  5. Dario Laus
  6. Mariana Laus
  7. Neven Laus
  8. Antoni Radovanović
  9. Marko Šain
  10. Ivan Tasovac
  11. Ivana Tomić
  12. Klara Tomić
  13. Luka Tomić
  14. Oliver Vučković

3. razred

Razrednica: Silvija Salečić

  1. Roko Didović
  2. Ante Pecotić
  3. Ivan Pecotić
  4. Klara Ivana Pecotić
  5. Nikola Pecotić
  6. Toni Pecotić
  7. Andrea Pejić
  8. Barbara Tomašić
  9. Dare Tomašić

 

Razrednica: Marela Marelić

  1. Roko Laus
  2. Ante Koćina
  3. Marijana Tomić
  4. Jasna Tasovac

4. razred

Razrednica: Branka Pecotić                  

  1. Frano Korunić 
  2. Antonija Kunjašić
  3. Neda Marinović 
  4. Dea Pecotić
  5. Meri Pecotić
  6. Nenad Pecotić
  7. Petra Pecotić
  8. Zrinka Pecotić
  9. Toni Tomašić

*Razrednica: Marela Marelić

  1. Ana Marelić
  2. Eva Tomić
  3. Emily Antea Tomić
  4. Andrija Tomić
  5. Tereza Tvrdeić
 

 

*Napomena: 3. i 4. razred su kombinirani.

5. razred

 

Razrednica: Borjanka C. Kovačić

  1. Josipa Bleuš
  2. Aurora Blitvić
  3. Marko Farac
  4. Anita Marelić
  5. Luka Marelić
  6. Antonija Pecotić
  7. Antonia Pecotić
  8. Marko Pecotić
  9. Nikola Pecotić
  10. Lara Radovanović
  11. Marin Radovanović
  12. Antonio Tomašić
  13. Ante Tomić
  14. Antun Tomić

 

 

6. razred

Razrednica: Josipa Tomašić

  1. Ana Baničević
  2. Antonio Blitvić
  3. Marija Didović
  4. Magdalena Laus
  5. Nora Laus
  6. Ela Perić
  7. Ante Radovanović
  8. Luka Radovanović
  9. Marinela Radovanović
  10. Antonia Šain
  11. Lara Gabrijela Šain
  12. Antun Tomašić
  13. Tina Tomić

 

7. razred

Razrednik: Ivan Plantić

  1. Mateo Laus
  2. Kuzma Nadilo
  3. Lea Nadilo
  4. Antonia Pecotić
  5. Marino Pecotić
  6. Petra Tomašić
  7. Antica Tomić

 

8. razred

Razrednica: Daria Pecotić

  1. Toni Baničević
  2. Antonio Bartolić
  3. Mario Cetinić
  4. Ivan Didović (D)
  5. Ivan Didović (S)
  6. Ivan Laus
  7. Antea Pecotić
  8. Daria Pecotić
  9. Filip Pecotić
  10. Sara Pešelj
  11. Antea Prižmić
  12. Franko Šain
  13. Antonia Tomić
  14. Đeni Tomić
  15. Adam Unčanin

 

 

preskoči na navigaciju